DREAM BIG - veletrh zahraničních vysokých škol

Praha - 28. 10. 2017, Ostrava - 29. 10. 2017

Bezplatná registrace

Veletrh zahraničních vysokých škol „DREAM BIG“ je perfektní příležitost osobně se potkat se zástupci škol z Dánska, Švédska, Nizozemska, Velké Británie nebo z Číny.

Info

Dream Big je veletrh, který ti ukáže, že tvé sny nemají limity a jsou dosažitelné. Nech se inspirovat příběhy skvělých speakerů. Díky nim se přesvědčíš o tom, že je jen na tobě, jakým směrem se tvůj život bude ubírat.

Popovídej si se zástupci zahraničních vysokých škol o možnostech studia v Dánsku, Švédsku, Velké Británii, Nizozemsku nebo Číně. Současní studenti a absolventi se s tebou rádi podělí o své zkušenosti, které dokazují, že studium v zahraničí může být jedním z nejlepších rozhodnutí, které v budoucnu uděláš.

Kdy a kde?

28. 10. 2017 Praha, Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000 – REGISTRUJ SE ZDE

29. 10. 2017 Ostrava, Hotel Imperial, Tyršova 1250/6 – REGISTRUJ SE ZDE

Vstup na veletrh je podmíněn online registrací, která je zdarma pro prvních 500 registrovaných.

 

Program přednášek

ČasPřednášejícíTéma přednášky
9:00 - 9:20Eliška Zvolánková
(Jönköping University, Sweden)
Jak rozdílné je studium ve Švédsku: aneb život a studium očima Pražačky.
9:20 - 9:40David Beránek (One World Institute, Norway)Proč studovat v zahraničí, jak se na školu do zahraničí dostat a hlavně, jak v zahraničí uspět.
9:40 – 10:00 Lawrence Barnard (London South Bank University, UK – England) Discover your potential in London.
10:00 – 10:20 Alan Hjorth Hansen (DANIA University of Applied Sciences, Denmark) Study at Dania University of Applied Sciences in Denmark.
10:20 – 10:40 Jeff Bridoux (Aberystwyth University, UK – Wales) Study International Politics in Wales.
10:40 – 11:00 David Beránek (One World Institute, Norway) Cestuj po světě a staň se dobrovolníkem v Africe či Indii s One World Insitute Norsko.
11:00 – 11:20 Vladimir Yordanov (Coventry University, UK – England) The jobs of the future and the 3 skills you need to get them.
11:40 – 12:00 Muhammad Rehman (Asia Pacific University, Malaysia) Do something different. Summer school in Kuala Lumpur, Malaysia.
12:00 – 12:20 Kirsi Sievers (Kajaani University of Applied Sciences, Finland) Finland as a study destination.
12:20 – 12:40 Veronika Gostova (Aarhus University, Denmark)Jak Aarhus University zbourala mé představy o nudném studiu. Život na dánské univerzitě pohledem studenta magisterského oboru European studies.
12:40 – 13:00 Laura Wilson (University of Essex, UK – England) Why study in the UK, at the University of Essex.
13:00 – 13:20Kristýna Trojanová (VIA University College, Denmark) Studium designu na dánské VIA University College.
13:20 – 13:40Michael Rogerson (Bangor University, UK – Wales) Study surrounded by beautiful nature in Wales.
13:40 – 14:00Taru Kosunen (Hame University of Applied Sciences, Finland) International Career from Finland.

*Změna programu vyhrazena

 

Program veletrhu a seznam vystavovatelů se bude průběžně vyvíjet – sleduj naše FB události ZDE.

Seznam vystavovatelů

 

 

Jak si z veletrhu odnést co nejvíce

1) Připrav se na veletrh. Koukni se na školy, které na veletrhu budou a projeď si obory, které je na nich možné studovat.

2) Najdi si obory, které Tě zajímají, prostuduj je a pokud Ti něco není jasné, vypiš si to do poznámek, které si rozhodně vezmi s sebou na veletrh.

3) Neboj se a ptej se! Zástupci škol, studenti a absolventi jsou na veletrhu pro Tebe – rádi Ti odpoví na všechny otázky a podělí se o své vlastní zkušenosti.

4) Přečti si více o studiu v Dánsku, Švédsku a Finsku na stránkách Scandinavian study, kde najdeš základní informace, zkušenosti studentů i blogposty přímo ze Skandinávie.

5) Zajímá Tě něco konkrétního a nemůžeš na stránkách najít odpověď? Neváhej a napiš nám na dreambig@i-study.cz.

 

A co o posledním, lednovém veletrhu DREAM BIG, říkali jeho účastníci?

 

„Úžasný zážitek! Doporučuji každému, kdo chce doopravdy studovat v zahraničí. Zástupci jednotlivých škol mají velice vstřícný a individuální přístup. Děkuji za pomoc při mém rozhodnutí a přeji vám mnoho dalších takových akcí v budoucnu.“(Aňa, reakce na FB události)

„Veletrh mě vyloženě překvapil, což se moc nestává. Organizace na 1*, personál byl velice vstřícný a tykání mě fakt mile překvapilo a DOST odbouralo ledy pro otevřenější komunikaci!!!. Jednání narovinu a individuální doporučení každému, kdo potřeboval poradit. A to od hlavních organizátorů, tak jednotlivých zástupců škol :). I pohotové slečny šatnářky :). Odnesl jsem si více než jsem čekal a bylo fajn se vzájemně podělit o zkušenosti, rady a tipy :).Díky za váš čas a přístup.“ (Andreas, reakce na FB události)