Jak se přihlásit

Každá země má svůj vlastní systém přihlašování. Kontaktuj nás a probereme spolu vše, co budeš potřebovat k přijetí na zahraniční univerzitu. Veškeré konzultace jsou ZDARMA!

Kontaktuj nás

Nabízíme bezplatné poradenství o všech studijních destinacích.

 

POPOVÍDEJ SI S NÁMI O TVÝCH MOŽNOSTECH

Můžeme se sejít osobně u nás v kanceláři, spojit se telefonicky nebo přes Skype nebo si můžeme jen vyměňovat e-maily. Pomůžeme Ti vybrat vhodné země, školy a obory. Seznámíme Tě s možnostmi bezplatného studia nebo jak placené studium výhodně financovat (vládní půjčky, stipendia).

ASISTENCE S DOKUMENTY A PŘIHLÁŠKOU

Pomůžeme Ti zkontrolovat a dát dohromady veškeré dokumenty potřebné k přihlášce. Podáme za Tebe přihlášku do Tebou vybraných zemí a pokud budeš chtít, budeme za Tebe komunikovat se školami, na které se hlásíš. Společně vyřešíme všechnu administrativu před Tvým nástupem.

POMOC I PO ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Poradíme Ti, jak si zařídit nejdostupnější ubytování. Připravíme Tě na odjezd - dostaneš od nás brožurku s důležitými informacemi, které Ti pomohou úspěšně začít studium a život v nové zemi. Pomůžeme Ti s papírováním v Česku - status studenta Ti náleží, i když studuješ v zahraničí.