O nás

Jsme studenti a absolventi zahraničních univerzit, kteří pomáhají mladým lidem plnit si jejich sny o studiu za hranicemi ČR. Přidej se k nám a získej zkušenost, kterou nemá každý - staň se absolventem zahraniční vysoké školy!

Kdo jsme?

I-STUDY tvoří tým mladých lidí, kteří se rozhodli motivovat a dodávat odvahu českým studentům na jejich cestě za studiem do zahraničí. Všichni máme osobní zkušenosti se studiem v zahraničí a někteří z nás v zahraničí stále studují.

Proč to děláme?

Věříme, že studium v zahraničí je to nejlepší, co se mohlo v našich osobních životech stát. Je to skvělá a nezapomenutelná zkušenost na celý život, a proto jsme přesvědčeni, že každý by měl studium a život v zahraničí v nějaké formě vyzkoušet.

Naší misí je Tvůj úspěch a věříme, že studium v zahraničí je ta správná cesta. Ať už Tě láká studium v jakékoliv zemi, neváhej a jdi do toho, rozhodně nebudeš litovat!

Chceme být inspirací v tom, že stojí za to opustit svou komfortní zónu a otevřít se novým možnostem, které nám všem nabízí současný svět.

Chceme motivovat mladé lidi k tomu, aby si mohli plnit své sny a získávali zkušenosti i za hranicemi naší krásné země.

Věříme, že jakákoliv zkušenost ze zahraničí člověka posílí, inspiruje, motivuje a zlepší jeho život.

Co děláme?

Pomáháme českým studentům na bakalářské a magisterské obory v Dánsku, Švédsku, Finsku, Velké Británii, Nizozemsku, Německu a Itálii. Zakládáme si na individuálním a přátelském přístupu, studenti jsou pro nás priorita číslo jedna.

Sdílíme naše vlastní zkušenosti ze života a studia v zahraničí na veletrzích studijních příležitostí (Gaudeamus). V roce 2017 jsme zorganizovali vlastní veletrh zahraničních vysokých škol, DREAM BIG 2017.

Jezdíme prezentovat na střední školy, kde studentům ukazujeme, jakým směrem by se mohli po maturitě vydat.

Poskytujeme letáky a informační materiály o studiu v zahraničí výchovným poradcům.