Přihláška k bakalářskému studiu ve Velké Británii na rok 2018

Přihláška k bakalářskému studiu do Velké Británie

Důležité: K přihlášce nepotřebuješ certifikát ověřující Tvou úroveň anglického jazyka (IELTS, CAE) ani maturitní vysvědčení. Oba tyto dokumenty můžeš dodat až do července 2018. Čím dříve si přihlášku podáš, tím dříve můžeš být podmínečně přijat/a. 

K certifikátu z angličtiny se můžeš přihlásit až poté, co budeš vědět, že jsi podmínečně přijatá/ý. Když odmaturuješ z angličtiny za 1 nebo 2, některým školám (University of Sunderland, Coventry University) toto stačí na prokázání Tvé úrovně angličtiny.

Přihlášky k bakalářskému studiu na britské univerzity stojí 400 Kč na 1 univerzitu nebo 800 Kč na 2-5 univerzit. Přihlášku je možné uhradit zde.

Deadline na podání přihlášek pro nástup od září 2018 je 15. ledna 2018. Některé školy akceptují přihlášky i po tomto termínu, nicméně není na 100% jisté, že přihláška bude přijata po tomto termínu.

 

K přihlášce jsou potřeba tyto základní dokumenty:

  1. Vyplněná přihláška + Personal Statement neboli motivační dopis. V něm napíšeš zhruba na 1 stranu A4  (minimálně 500 slov) proč chceš studovat na dané škole a na daném oboru. Rádi se Ti na Tvůj personal statement podíváme, stačí ho zaslat na dreambig@i-study.cz. Velmi dobrá pomůcka na psaní Personal Statementu je zde.
  2. Reference – nejlépe od učitele angličtiny, koukni se na příklad reference. Referenci pošli ve wordu a součástí musí být email na osobu, která referenci psala.
  3. Certifikát o úrovni angličtiny (přihlášku můžeš podat bez certifikátu a ten dodat zpětně)

Se vším Ti dokážeme bezplatně pomoci. Neváhej nás kontaktovat.

Pokud máš už přihlášku na UCAS vytvořenou, ale rád/a by sis jí nechal/a od nás zkontrolovat, můžeš si jí spojit s naším centrem na UCAS. Udělej to podle tohoto návodu.

Vyplněné formuláře nám zašli na email dreambig@i-study.cz

 

Profesionální Personal Statement

Personal Statement je nejdůležitější částí přihlášky do Velké Británie podle které se škola rozhoduje zda bude mít o studenta zájem nebo ne. Nenechávej nic náhodě a nech si od nás bezplatně poradit jak Tvůj Personal Statement napsat co nejlépe.

Náš team tvoří profesionálové, kteří mají mnohaleté zkušenosti a poradí Ti jak Personal Statement vylepšit, aby univerzitu zaujal.

 

Neváhej nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom Ti pomohli se dostat na Tvou vysněnou školu. Za naší práci nám nebudeš nic platit. Jsme oficiálními zástupci britských univerzit v ČR a jsme finančně podporováni univerzitami. Poradenství je tedy pro studenty bezplatné.